Sisukaart

Shabazz Palaces (Klubi Sinilind, Tallinn)

Shabazz Palaces (Klubi Sinilind, Tallinn)

neljapäev, 12 oktoober 20:00 Sinilind - Tallinn

Piletid ei ole GateMe kaudu müügis

Aga saad ürituse korraldajat teavitada, et ta piletid müüki paneks

Kirjeldus

USA ALTERNATIIV HIP-HOP GRUPP SHABAZZ PALACES ESITLEB TALLINNAS OMA UUSI ALBUMEID

12. oktoobril esineb Tallinnas, klubis Sinilind, USA hip-hop grupp SHABAZZ PALACES. Kontsert leiab aset duo kahe uue albumi Euroopa esitlusturnee raames.

Müügil piiratud hulk pileteid - kiirematele VAID 15€!

Ishamel Butlerist ja Tendai Marairest koosnev duo sai oma alguse 2009.aastal Seattles, kus koheselt sõlmiti ka plaadileping kohaliku legendaarse Sub Pop Records’iga. Butler (kes oli eelnevalt hip-hopi maailmas ilma teinud ansambliga Digable Planets) ning Maraire hakkasid koheselt kompama abstraktsuse piiridel kasutades ära oma jazzmuusika mõjutusi ning Aafrika rütmide armastust. Rütmide ja gruuvide vahepeale aga hakati segama salvestusi erinevatest podcastidest ning mixtape’dest, tekitades tihti kosmosesse küündivaid heliseinu.

Aastate jooksul on bänd teinud tihedalt koostööd näiteks Flying Lotuse ja Thundercatiga, kellega koos pandi kokku ka supergrupiks tituleeritud WOKE. Lisaks on bänd asutanud liikumise Chimurenga Renaissance, mis on enda alla koondanud kõige innovaatilisemad ja huvitavamad VJ’d, moedisainerid ja muusikud Põhja-Ameerikas.

2017.aastal annab Shabazz Palaces välja lausa kaks uut albumit – nimedega Quazarz: Born on a Gangster Star ja Quazarz vs. The Jealous Machines. Muusikat nende uute plaatide kui ka kahe varasema albumi pealt kuulebki Tallinna kontserdil.

Vanusepiirang 16+

Tallinna kontserti esitlevad Live Nation ja Yo!Hoov koostöös Primary Talent Internationaliga.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kiirematele pilet VAID 15€

Loe edasi...

Asukoht